Ceník

Focení Svatby (komplet)

-od ranních příprav nevěsty, až do večerních hodin tance a zábavy. Tento balíček zahrnuje všechny nafocené snímky + profesionálně upravené, vyretušované snímky ženicha a nevěsty, které nafotíme zvlášt v nějakou příhodnou dobu, např. během svatební hostiny, kdy bude o všechny hosty postaráno.Svatba (střední balíček)

Focení začíná obřadem a končí prvním tancem ženicha a nevěsty. Balíček obsahuje všechny nafocené snímky + upravené, vyretušované snímky ženicha a nevěsty, které nafotíme zvlášt v nějakou příhodnou dobu.Svatba (balíček mini)

Balíček vhodný pro menší svatby. Jde o kompletní nafocení obřadu a něco málo po něm.
9 000 Kč


7 000 Kč
3 000 Kč


Focení akce/rodinných oslav a pod.


Atelierové focení

Rodinné focení, focení dětí a miminek - 10ks tech nejlepších upravených, vyretušovaných fotek.


Atelierové focení 2

26 upravených fotografií bez retuše
Módní focení v atelieru či exterieru

Toto focení obsahuje profesionální nalíčení kvalitní kosmetikou, případně lehkou úpravu vlasů, možnou konzultaci při výběru oblečení s čímž souvisí i možnost až 3x za focení změnit outfit.

Výsledkem je 9 originálních fotografií tzn. 3 nejlepší snímky v každém outfitu s kompletní úpravou ve photoshopu, aby vypadali jako zde vystavené snímky v Zakázkové fotografii.

(Kvalitní úprava jednoho takového snímku může zabrat až 1 den práce)


5 000 Kč


4 000 Kč
4 400 Kč

5 000 Kč

Umělecké focení (Atelier/Exterier)

Jedná se o speciální druh focení, které se normálně nenabízí. Jde svým způsobem o (většinou) portrétní fotografii, která je graficky zpracováváná a může mít naprosto originální a jedinečný vzhled, který můžete ovlivnit i vy sami. Chcete do fotografie prolnout své znamení, nebo být postavou z Wonderlandu? Můžete být čímkoli chcete. Možná byste konečně jen chtěli něco výjimečného, co nikdy nikdo už mít nebude a právě pro Vás je tohle focení. Fantazii se meze nekladou. Pro přiblížení nabízeného focení si prohlédněte fotografie v sekci "Umělecká fotografie". Toto focení nenabízí velkou spoustu fotek, protože kvalita a kvantita v tomto případě nejdou dohromady. Jedná se o 3 fotografie, které by následně mohli zastat i funkci obrazu. Tak těmto fotografiím i říkám, obrazy, protože jim věnuji naprosto jinou "péči" , vkládám do nich svůj umělecký rukopis a vytvářím jejich vizuální energii. 

K focení je možné udělat i umělecký makeup, bude-li k danému tématu třeba. Jak bude fotografie ve výsledku vypadat sama nikdy přesně nevím, ale i tak se můžeme domluvit na nějakých nevypustitelných znacích, které by fotografie měla obsahovat.

Cena jednoho takového portrétu je 2000 Kč, jejich množství je jen na Vás.


6 000 Kč

Vypálení fotografií na CD

Možnost odeslání fotografií v plné kvalitě přes Úschovnu - ZDARMA


50 Kč